Rekonstrukce bytu jednoduše

V dnešní době při koupi bytu jde mnoho manželských párů podobnou cestou. Koupí si starší panelákový byt a hned, jak se trochu rozkoukají, rozhodnou se pro rekonstrukci.

Většinou se nejedná o nijak velké byty, které mají umakartové jádro, nevyhovující sanitu, zastaralou plechovou kuchyň. Kolikrát mají i zničené podlahy, špatnou elektroinstalaci a stará okna.
Rekonstrukce bytu začne vybouráním umakartového jádra, zbouráním příčky, demolicí staré kuchyňské linky, řešením nové elektroinstalace a ve finále se strhne stará podlahová krytina. Demoliční a bourací práce někdo řeší svépomocí a někdo si již v této fázi volá na pomoc firmu.

Pak se udělají nové příčky ze sádrokartonu, vyrobí se podhledy, použijí se nové, krásné obklady a nakonec podlahy.
Není od věci povolat si na pomoc i bytového architekta, citlivě a vkusně vyřešit obklady a malbu jednotlivých stěn. Máme možnost výběru z nezměrného množství barev, vzorů a kombinací. To samé platí i při výběru nábytku a bytových doplňků.

Pokud se vám při rekonstrukci bytu nebo rekonstrukci bytového jádra podaří sladit funkčnost, styl, pohodlí a krásu, budete bydlet v bytě plném radosti, dobré nálady a pocitu bezpečí.