Správný výběr záchodového prkénka

Člověk by řekl, že není nic jednoduššího, než zajít si do obchodu, popřípadě pobrouzdat si na internetu a vybrat si z nabídky záchodových prkének jedno, co se nám nejvíce líbí. To si zakoupit, pak nasadit na mísu a je hotovo. Opak je však pravdou.
Wc sedátek, záchodových prkének či sedátek na wc je v dnešní době na trhu opravdu spousta.
Přestože nám trh nabízí sedátka plastová, dřevěná, svítící, na dálkové ovládání a dalších spousty druhů a typů, jen málokteré ale bude pasovat na vaši mísu. Divili byste se, ale jen na několik typů záchodů pasují ta univerzální.
Co všechno se Vám může stát?
Nejběžnějším problémem a prvním úskalím je, že tvar záchodového prkénka nebude přesně sedět a kopírovat tvar keramiky. Další problémem je, že když prkénko na wc rozbalíte, zjistíte, že ho vůbec nedokážete nainstalovat na mísu díky jiné rozteči připevňovacích šroubů.
Jistě jste už zažili, že si koupíte wc sedátko svých snů a pak museli zpět do obchodu a teprve se zaměřit na správný výběr záchodového prkénka.
Poradíme Vám – změřte si dokonale a přesně následující rozměry a uvidíte, jak se Vám výbět zúží a jak se krásně vyhnete nepříjemným zklamáním.

rozměr zachodového prkénka